Soluma IT

Soluma IT to jeden z działów Grupy Soluma, który specjalizuje się:

  • Projektowaniu oraz wdrożeniu instalacji teleinformatycznych
  • Outsourcingu IT (dział IT, specjalistyczna kadra)
  • Projektowaniu i tworzeniu oprogramowania dedykowanego
  • Serwisie i wsparciu dla środowiska pracy w przedsiębiorstwie

Soluma IT

Nasza kadra przeprowadziła tysiące wdrożeń obejmujących te usługi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniamy kompetentne rozwiązania oraz jesteśmy w stanie szybo reagować i usuwać ewentualne przeszkodyi problemy pojawiające się podczas realizacji powyższych usług.

Instalacje teleinformatyczne. Usługę realizujemy od 1999 roku, w początkowym okresie główne realizacje obejmowały projektowanie, instalacje oraz konfiguracje sieci komputerowych (montaż okablowania, konfigurację urządzeń sieciowych). W kolejnych etapach rozszerzyliśmy nasza działalność o instalacje TV przemysłowej oraz rozwiązań konsumenckich (instalacje TV, radio, DVB, satelita, etc). Od 5 lat specjalizujemy się również w instalacjach dla rozwiązań obejmujących inteligentny dom.

Tworzenie oprogramowania. Od początku naszej działalności nasza karda wytwarzała oprogramowanie dedykowane oraz przeprowadzała wdrożenia. Naturalną konsekwencja było również prowadzenie integracji rozwiązań (rozwiązania Soluma z rozwiązaniami firm zewnętrznych). Od roku 2009 został wydzielony osobny dział realizujący te zadania: Soluma Software

Outsourcingu IT. Dzięki intensywnemu rozwojowi zwiększyliśmy zasoby specjalistów związanych z Soluma IT. W związku z tym mogliśmy zacząć oferować usługę ousourcingu zarówno zasobów ludzkich jak i określonych usług. Specjalizujemy się w outsorcingu specjalistów IT, tworzeniu i utrzymaniu projektów informatycznych, dostarczeniu i utrzymaniu środowisk serwerowych oraz środowiska użytkownika, ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

Mamy nadzieję, że nasze kompetencje będą dla Państwa motywacją do podjęcia owocnej współpracy.

O firmie

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.